Количката е празна.
Бензинова водна помпа HONDA WX10 /140 л/мин,36м/
Код: ХОНWX10K1 E2
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки.Вижте модела Водна помпа Honda WX10. Напор от 36м.Издръжлива конструкция, мощен двигател, бързо смукване на вода и леко тегло за по-лесна преносимост – всичко това допринася за възможно най-добра производителност.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Honda
- Тегло: 6.000 кг
Характеристики
| Модел на двигателя | GX 25 |
| Рботен обем на двигателя | 25cm3 |
| Мощност | 1.5кс |
| Общ напор | 36m |
| Всмукателен напор | 8m |
| Макс.дебит | 140 l/min |
| Присъединителен размер | 1'' |
| Тегло | 6kg |
