Количката е празна.
Бензинова водна помпа HONDA WT30 /1210 л/мин,27м/
Код: ХОНWT30XK3DE
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки.Вижте модела водна помпа Honda WT30.Напор от 27м.Технологични характеристики, разработвани в продължение на повече от 20 години.Надеждния бензинов, 4-тактов двигател Honda използва изключителния дизайн на висящите клапани. Тази конструкция позволява по-голяма изпомпваща мощност и 30 % по-голяма икономичност на горивото, в сравнение двигател със странично разположени клапани.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Honda
- Тегло: 60.000 кг
Характеристики
| Модел на двигателя | GX 240 |
| Рботен обем на двигателя | 240cm3 |
| Мощност | 8кс |
| Общ напор | 27m |
| Всмукателен напор | 8m |
| Макс.дебит | 1210 l/min |
| Присъединителен размер | 3'' |
| Тегло | 60kg |
