Количката е празна.
Бензинова косачка за трева Honda HRX 537 HY /5кс,със самоход и рото-стоп/
Код: HRX537C2 HYEA
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина.Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката Honda също има предложение със своя модел HRX 537 HY с мощност от 5ks и ширина на от коса 53см.Първата компания в света, разработила механизма за безопасност „Рото-стоп”, който незабавно прекратява въртенето на ножа при освобождаване на лостчето за косене и спира движението на косачката с освобождаване на лостчето за движение.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Honda
- Тегло: 42.000 кг
Характеристики
| Модел на двигателя | GCV 190 |
| Рботен обем на двигателя | 190cm3 |
| Мощност | 5кс |
| Обороти | 3600min |
| Ширина на косене | 530mm |
| Височина на косене | 20-100mm |
| Самоход | Да |
| Рото-стоп | Да |
| Тегло | 42kg |
