Количката е празна.
Бензинова косачка за трева VIKING MB 248T /2.6kW със самоход/
Код: 63500113413
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката VIKING също има предложение със своя модел MB MB 248T с мощност от 2.6kW и ширина на от коса 46см. подходяща за домашни условия.Компактна бензинова косачка, оборудвана със стабилен корпус от стоманена ламарина и 1-скоростен колесен механизъм. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Stihl
- Тегло: 27.000 кг
Характеристики
| Модел | MB 248T |
| Двигател | Briggs&Stratton 450 |
| Мощност в конски сили | 3.5 HP |
| Мощност в киловати | 2.6 kW |
| Работен обем на двигателя | 125 cm3 |
| Ширина на косене | 460mm |
| Височина на косене | 25-75mm |
| Обороти без товар | 2900min |
| Брой скорости | 1 |
| Самоход | Да |
| Обем на коша за трева | 55 L |
| Обработване на тревни площи до | 1200 м2 |
| Тегло | 27kg |
