Бензинова косачка за трева VIKING MB 655G /4.5kW със самоход/
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката VIKING също има предложение със своя модел MB 655G с мощност от 4.5kW и ширина на от коса 53см. подходяща за домашни условия.С устойчив алуминиев корпус със странични предпазни спойлери и предпазител от удари. Много подходяща за косене на големи тревни площи. С възможност за допълнително оборудване с кит за мулчиране за пестящо времето косене, без необходимост от изхвърляне на окосената трева.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Stihl
- Тегло: 46.000 кг
Характеристики
| Модел | MB 665G |
| Двигател | Briggs&Stratton 750 DOV RS |
| Мощност в конски сили | 6 HP |
| Мощност в киловати | 4.5 kW |
| Работен обем на двигателя | 140 cm3 |
| Ширина на косене | 530mm |
| Височина на косене | 30-85mm |
| Обороти без товар | 2800min |
| Брой скорости | 3 |
| Самоход | Да |
| Обем на коша за трева | 75 L |
| Обработване на тревни площи до | 2500 м2 |
| Тегло | 46kg |
