Хидрофорна помпа Wilo HWJ 202 X /870W/ 24л
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела Wilo HWJ 202 X EM 24 L който е с мощност от 870W и напор от 34м. Нови технологии и отличен сервиз.Монофазен мотор с директно фланцово присъединяване, с вградено термореле за моторна защита и кондензатор. Управление на помпата посредством команден блок с разширителен мембранен съд, реле за налягане и манометър (0 – 6 bar). Всички части в допир с флуида са устойчиви на корозия. Помпената система е заводски сглобена и окабелена с 2 m кабел и щепсел. Изключително подходяща за използване в сферата на градинарството или любителските занимания.
- Производител: Wilo
- Тегло: 16.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 870W |
| Макс.дебит | 75 L/min |
| Макс.дълбочина на засмукване | 7m |
| Макс.височина на изхвърляне | 34m |
| Макс.налягане | 6 bar |
| Обем на разширителния съд | 20 L |
| Тегло | 16kg |
